فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري

كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري Empty كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري

پست من طرف فریبرز معینی الإثنين نوفمبر 23, 2015 8:14 pm

كاهش قيمت گاز ،كاهش سرمايه گذاري را همراه داشته است
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۶:۵۳ PM

وزير انرژي و صنايع قطر گفت: ادامه كاهش و نوسان قيمت گاز موجب كاهش سرمايه گذاري و توسعه كشورهاي صادر كننده گاز شده است.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما ؛ محمدبن صالح الساده در مجمع كشورهاي صادر كننده گاز در تهران افزود: اهداف مجمع بعد از برگزاري اجلاس نخست در دوحه در سال 2011 و اجلاس دوم در روسيه همچنان پابرجاست و اين موضوع از آنچه بر بازار انرژي حاکم است قابل مشاهده است.

وي گفت: وقايع بازارهاي گازي دليل ادامه گفتگو بين اعضاي مجمع است و طبق اعلاميه اجلاس سران نسبت به آينده ديدگاه روشني داريم چرا كه بر حاكميت كشورها و استفاده درست از منابع طبيعي براي همگان در جهت توسعه كشورها تاكيد شده است.

صالح الساده افزود: ما از گفتگوها براي گسترش روابط بين توليد كنندگان و مصرف كنندگان گاز استفاده مي کنيم.

وي گفت: جايگزيني گاز طبيعي به جاي سوخت هاي فسيلي ، كاهش مشكلات آب و هوايي را به همراه دارد و اين سوخت جامعه بدون دي اكسيد كربن را عملي مي کند.

وزير انرژي و صنايع قطر افزود: نتايج اجلاس اول و دوم هماهنگي بين توليد كنندگان و صادر كنندگان را براساس عدالت فراهم مي کند.

وي گفت: همچنين موجب كاهش نوسانات قيمت گازي و تضمين صادرات را به همراه دارد.

صالح الساده يادآور شد: قطر در منابع گاز طبيعي سرمايه گذاري کرده از طريق فروش گاز در پي شركاي جديد براي انتقال گاز در جهت پشبرد توسعه جهاني است.

وي با اشاره به ركود اقتصادي ناشي از بحران اقتصادي سال 2008 و كاهش قيمت شديد گاز، افزود: با افزايش قيمت جهاني نفت ، قيمت گاز واقعي و متوازن با قيمت نفت نبود.

وزير انرژي و صنايع قطر تاكيد كرد: قطر بر گسترش طرح هاي گازي و عايدات منصفانه از آن تاكيد دارد.

صالح الساده گفت: استفاده از گاز علاوه بر كاهش آلودگي محيط زيست برتري نسبي خود را در مقابل ديگر سوخت ها به اثبات رسانده است و ما بايد سهم عادلانه گاز را در ميان ديگر سوخت ها حفظ كنيم.

وي افزود: در روزهاي آينده شاهد برگزاري اجلاس جهاني آب و هوا در پاريس هستيم و اين مجمع فرصتي است تا قطر از همگان دعوت كند در اجلاس پيش رو بر مواضع مشترك تاكيد كنيم.

صالح الساده در ادامه ابراز اميدواري کرد: اجلاس اوپك گازي در تهران موجب هماهنگي مطلوب براي کاهش چالش هاي پيش روي گاز طبيعي و روابط بلند مدت در سطح سران كشورهاي عضو است.

وي گفت: پيوستن آذربايجان به مجمع كشورهاي صادر كننده گاز را فرصت مناسب و ارزشي افزوده براي اين اجلاس دانست.

وزير انرژي و صنايع قطر از ايران براي برگزاري مناسب اين اجلاس تشكر و پيام امير قطر را به رئيس و ديگر اعضاي اجلاس در حال برگزاري ابلاغ كرد.
فریبرز معینی
فریبرز معینی

تعداد پستها : 43
تاريخ عضویت : 2012-02-29
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة