فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها

بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها Empty بالا بردن سینما و کم کردن هزینه ها و فروش فوق العاده فیلم ها

پست من طرف امیر روشن الجمعة أبريل 17, 2015 6:18 am

سلام بر همه سینما دوستان عزیز

من امیر روشن دارای کار ویدئو کلوپ

چند وقتی است که در فکر تغییر کار بودم و از نظر من اینکار دیگر عمرش به پایان رسیده است و نگران از اینکه چرا کاریی را انتخاب کردم که هیچ منبع درامد آنچنانی ندارد و روز به روز کارمان از رعده کاریی خارج می شود تا اینکه به این فکر افتادم که اگر بشود موسسه ایی ایجاد کرد و فیلم ها را با کمترین سود و فروش فوق العاده به آن رسید شاید بشود از اینکار هم سود چشمگیریی بدست آورد ولی هر چقدر هزینه ها را حساب کردم به آن سود نرسیدم در ضمن همیشه این نگرانی بوجود می آید که اگر عنوانها در دستمان بماند چه باید کرد تا اینکه به موضوعی رسیدم که دیگر هیچ نگرانی را در من بوجود نیاورد و بیننده در کمترین زمان ممکن دستشان به فیلم های رسانه ها خواهد رسید و با کمتر از آن چیزیی که فکرش را می کنید و با انتخاب سریع و دیدن آن در کمتر از 5 دقیقه امکان پذیر می باشد در ضمن موسسه ها دیگر نگران هیچ موضوعی نمی باشند و فقط و فقط به فروش نگاه می کنند و فیلم های ایرانی را خود تهییه کنندگان هم میتوانند انجام دهند اگر موافق هستید باید حضوری در جایگاهی که این ایده برای من هم سودی داشته باشد به تبادل نظر گذارده شود که خیلی از مشکلات سینما هم بر طرف میشود چون زمان یا محدودیتی برای هیچ فیلم ساز یا موسسه ندارد اگر موافق هستید در پستم جوابی بگذارید این ایده را خیلی رویش کار کردم و برای همه سود اور است در ضمن اگر اینکار را نکنیم باید با ویدئو کلوپ ها خداحافظی کنیم و اگر هم انجام بگیرد باز باید با ویدئو کلوپ ها خداحافظی کرد چون دیگر اینکار به کسی نونی نمی دهد ممنون از همه شما

کوچک شما امیر

امیر روشن

تعداد پستها : 1
تاريخ عضویت : 2015-04-17

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة