فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
9- فرگرد آرمان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

9- فرگرد آرمان

9- فرگرد آرمان Empty 9- فرگرد آرمان

پست من طرف دریا افتخاری الخميس يناير 10, 2013 2:32 pm

1. آدمهای ماندگار ، تنها به آرمان می اندیشند . حکیم ارد بزرگ

2. مردمان توانمند در میان جشن و بزم نیستند . آنها هر دم به آرمانی بزرگتر می اندیشند و برای رسیدن به آن در حال پیکارند . حکیم ارد بزرگ

3. میندیش که دیگران ، تو را به آرمانت خواهند رساند . حکیم ارد بزرگ

4. پیش نیاز رسیدن به دلیری و بی باکی ، یافتن آرمان و خواسته ای هویداست . حکیم ارد بزرگ

5. تنها آرمانهای بزرگ ، به ما بینشی فرا زمینی می دهند . حکیم ارد بزرگ

6. مهم نیست تا چه اندازه شکوفا شده ایم ، مهم این است که از آرمان هایمان دور نشده باشیم . حکیم ارد بزرگ

7. آرمان آدمهای کارآمد ، پیدا نمودن راهی مناسب برای ساختن ایده هاست . حکیم ارد بزرگ

8. آنکه در بیراهه گام بر می دارد ، آرمان خویش را گم کرده است . حکیم ارد بزرگ

9. به جای خود کم بینی و آرمان گریزی ، پای در راه نهیم ، که این تنها درمانگر دردهای زندگی است . حکیم ارد بزرگ

10. اگر آرمان برایمان هویدا باشد ، ابزارهای رسیدن به آن را خیلی زود خواهیم یافت . حکیم ارد بزرگ

11. آرمان ما باید دارای شور و برانگیختگی باشد تا آدمی را به هست و جوشش در آورد . حکیم ارد بزرگ

12. یادآوری آرمان ها ، از بیراهه روی بازمان می دارد . حکیم ارد بزرگ

13. آرمان را نباید فراموش ساخت اما می توان هر دم ، به روشی بهتر برای رسیدن به آن اندیشید . حکیم ارد بزرگ

14. هیچ گاه از داشتن دشمن نترس ، از انجام ندادن درست آرمان های خویش بترس . حکیم ارد بزرگ

15. میان گام نخست و آرمان ، بازه ای نیست ، آنچه داریم اندازه نیروی کنونی ماست . حکیم ارد بزرگ

16. کمر راه هم در برابر آرمان خواهی برآزندگان خواهد شکست . حکیم ارد بزرگ

17. آدمهای آرمانگرا هنگامیکه به نادرست بودن آرزویی پی می برند همان دم رهایش می کنند . حکیم ارد بزرگ

18. اندیشه های فراگیر مردمی ، همیشگی نیست ، زیرا همواره دستخوش دگرگونی به دست جوانان پس از خود است ، با آمدن جوانان ، به آرامی آرمانهای نو پدید می آید ، و اگر آرمان گذشتگان نتواند خود را بازسازی کند ناگریز نابود می گردد . حکیم ارد بزرگ

19. هنگام گام برداشتن به سوی آرمان های بزرگ ، تنها به توانایی های خود اندیشه کن . حکیم ارد بزرگ

20. همیشه در پی سرنوشتی بهتر برای خود باش ، توان آدمی را پایانی نیست . حکیم ارد بزرگ

21. آرمان ما نباید ، زندگی دیگران را نابود سازد ، آرمانی ارزشمند است که بهروزی همگان را در پی داشته باشد . حکیم ارد بزرگ

22. آدم های آرمانگرا نیکروز هستند . حکیم ارد بزرگ

23. آنکه آرمانش را ساده و باز نموده ، کمتر دچار سر در گمی می گردد . حکیم ارد بزرگ

24. زمانی می توانید کسی را از راهی بازدارید ، که در آغاز آرمانش را دگرگون ساخته باشید . حکیم ارد بزرگ

25. اندکی از آدمیان تنها به آرمان می اندیشند ، و بسیار کسان که آرمانشان تنها خانه نشین نمودن همان گروه کوچک است . حکیم ارد بزرگ

26. برنامه داشتن ویژگی آدمهای کارآمد است . حکیم ارد بزرگ

27. کیهان دارای ساختاری سازمان یافته است ، این ساختار به آن پویایی بخشیده ، و برآیندی شگرف در پی داشته است . حکیم ارد بزرگ

28. اگر آرمان زندگی خویش را بدانیم ، هر دم از خانه این و آن ، سر در نمی آوریم . حکیم ارد بزرگ

29. در دوران زندگی ، تنها زمان هایی برایمان ارزشمند است که آرمانی را پیگیری می کردیم . حکیم ارد بزرگ

30. کسی که اندیشه اش بازیچه گزارشات و رویدادهای گوناگون است هیچ گاه به آرمان زندگی خویش نمی رسد . حکیم ارد بزرگ

31. خوی آدمی همواره در پی دگرگونی و آرمانگرایی است . حکیم ارد بزرگ

32. بزرگترین کجرویها را زمانی انجام می دهیم که فکر می کنیم دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم . حکیم ارد بزرگ

33. براي رسيدن به آرمان بايد از همه نيروهايمان بهره بگيريم ، هر بار که به در بسته ايی رسيديم ، نبايد خويشتن را سرزنش کنيم . حکيم ارد بزرگ

34. گام بردار ، راه های تازه ، در آرزوی رسیدن گام های ما هستند . حکيم ارد بزرگ

35. همه ما در انديشه یمان بايد ساختار و شالوده نهايی آرمان خويش را بپروريم . حکيم ارد بزرگ

36. کوشش بي پايان براي رسيدن به يک آرمان پاک ، از آدمی چهره ماندگار می سازد . حکيم ارد بزرگ

37. سرآمد این جهانی شما هر چه بزرگتر باشد سرنوشت زیباتری در برابر شماست . حکیم ارد بزرگ

38. اگر بر ساماندهی نیروهای خویش توانا نباشیم ، دیگران سرنوشتمان را می سازند . حکیم ارد بزرگ

39. هیچ گاه برای آغاز دیر نیست ، همین بس که به خود بگوییم : اینبار ، کار را پایان می رسانم . حکیم ارد بزرگ

40. هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند از پویندگی ما جلوگیری کند . حکیم ارد بزرگ

41. هیچ فرازی در برابر آدم های پاکباخته توان ایستادگی ندارد . حکیم ارد بزرگ

42. آدمهای فرهمند و خودباور بدنبال کف زدن دیگران نیستند ، آنها به شکوه و ارزش کار خود باور دارند . حکیم ارد بزرگ

43. هر آرزویی بدون پژوهش و تلاش ، به سرانجام نخواهد رسید . حکیم ارد بزرگ

44. اگر برای رسیدن به آرزوهای خویش زور گویی پیشه کنیم ، پس از چندی کسانی را در برابرمان خواهیم دید که دیگر زورمان به آنها نمی رسد . حکیم ارد بزرگ

45. کسی که چند آرزوی درهم برهم دارد به هیچ کدام از آنها نمی رسد مگر آنکه با ارزشترین آنها را برگزیند و آن را آرمان نهایی خویش سازد . حکیم ارد بزرگ

46. به سادگی می توان آینده جوانان را ، از روی آرزوهایشان پی برد . حکیم ارد بزرگ

47. آرزوهای خویش را باور کنیم و آنگونه از آنها یاد کنیم که گویی بزودی رخ می دهند . حکیم ارد بزرگ

48. توان آدمیان را، با آرزوهایشان می شود سنجید . حکیم ارد بزرگ

49. مردمی که نگاه میهنی و آرزوهای خویش را به فراموشی سپرده اند ، همچون بیماران آسیب پذیرند . حکیم ارد بزرگ

50. تنها کسانی از آرزوهای نیک جوانان واهمه دارند ، که بر جایگاه خویش بیمناکند . حکیم ارد بزرگ

51. آرزوهای جوانان را خوار و کوچک مپندارید که سرآغاز کوهستانی فراز و یا دره ایی گود و ناپیداست . حکیم ارد بزرگ

52. اندیشه های کوچک ، توان رسیدن به آرزوهای بزرگ را ندارند . حکیم ارد بزرگ

53. آدمی آنگاه ، از همه توان و نیروی خویش برای کاری بهره می گیرد که در آن ، آرزو و باورهای درونی خویش را ببیند . حکیم ارد بزرگ

54. آرزو ، نیروی شگرف دوره نوجوانی و جوانیست ، که آدمی را همواره به پیش می راند . حکیم ارد بزرگ

55. هنگامی که آرمان خویش را بیابیم خود به خود نااميدی ها کنار می رود و نور اميد بار ديگر جلوه گر می شود . حکیم ارد بزرگ
دریا افتخاری
دریا افتخاری

تعداد پستها : 107
تاريخ عضویت : 2012-02-29
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة