فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
13- فرگرد بستگان Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

13- فرگرد بستگان

13- فرگرد بستگان Empty 13- فرگرد بستگان

پست من طرف دریا افتخاری الخميس يناير 10, 2013 2:01 pm

1. هیچ گاه در برابر فرزند ، همسرتان را بازخواست نکنید . حکیم ارد بزرگ

2. این دیدگاه درست نیست که بپنداریم مرد توانا ، فرزندی همچون خود خواهد داشت . حکیم ارد بزرگ

3. فرزند بدکار ، آتش زندگی پدر و مادر است . حکیم ارد بزرگ

4. تنها مادر و پدر ، خواست های فرزند را بی هیچ چشم داشتی بر آورده می سازند . حکیم ارد بزرگ

5. مادر و پدر ، زندگیشان را با فروتنی به فرزند می بخشند . حکیم ارد بزرگ

6. پرستاری از مادر و پدر زیباترین و پر ارزشترین زمان زندگی است . حکیم ارد بزرگ

7. در چشم باد ، نغمه های دلانگیز مادر ، در گوش کودک بازیگوش ، شناور است . حکیم ارد بزرگ

8. برای مادر واژه ایی زیباتر از فداکار نمی توان یافت . حکیم ارد بزرگ

9. فرزندان نیک خو ، برای نگهداری و کمک به پدر و مادر خویش ، بر هم پیشی می گیرند . حکیم ارد بزرگ

10. پاکترین نگاه مهرآمیز را در چشمان پدر و مادر خویش ، جستجو کن . حکیم ارد بزرگ

11. نام فرزندان مان را درست بیان کنیم و از دیگران نیز بخواهیم اینگونه باشند . حکیم ارد بزرگ

12. از گردش زمانه آموختم که نباید نام مردگان خویش را بر زندگان بگذاریم . حکیم ارد بزرگ

13. پدران و مادران فرهمند ، فدايی آرزوهای فرزندان خويش می شوند . حکيم ارد بزرگ

14. پدران و مادرانی که در پي نابودي زندگی زناشويی فرزند خويش هستند بزهکارند . حکيم ارد بزرگ

15. پدران و مادرانی که کودک خويش را ، روز و شب در کوچه و خيابان رها مي کنند ، شايستگي نگهداری و آموزش فرزند خويش را ندارند . حکيم ارد بزرگ

16. مهمترين کار پدر و مادر ، پس از آغاز زندگی زناشویی فرزندانشان این است که زندگي زناشويی آنها ادامه يابد . حکيم ارد بزرگ

17. مادران بايد دختران نوجوان خويش را با داستان هاي کوتاه پند آموز آگاه نمايند ، پيش از آنکه دوستانشان با داستانهاي شيرين دلبرانه به ناکجاآباد بکشانند . ارد بزرگ

18. کودکان خويش را لوس و پررو بار نياوريم که در بزرگسالي گستاخ و ناتوان خواهند بود . حکيم ارد بزرگ

19. هرگز به کودکانتان نگویید پیشه آینده اش چه باشد ، همواره به او ادب و ستایش دیگران را آموزش دهید ،چون با داشتن این ویژگیها همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگی بخشد . حکیم ارد بزرگ

20. کسی که همسر و کودک خویش را رها می کند ، فر و بزرگی خویش را از دست داده است . حکیم ارد بزرگ

21. کودکی که گناه خویش را ، بدون پرسش ما به گردن می گیرد ، نخستین گام های پیروزمندی را برداشته است . حکیم ارد بزرگ

22. کودکان برای شاد بودن ، بیش از هر چیزی به گفتگو با ما نیاز دارند . حکیم ارد بزرگ

23. بی پناهی و سرگردانی کودک امروز ، بیش از هر زمان دیگری است . حکیم ارد بزرگ

24. بهترین گونه آموزش به کودک ، همراه شدن با او در درون داستانهای پند آموز است . حکیم ارد بزرگ

25. کودکان سرزمين دروغ ، راستگو نخواهند شد . حکيم ارد بزرگ

26. میهمانی های فراوان از ارزش آدمی می کاهد ، مگر دیدار پدر و مادر . حکیم ارد بزرگ
دریا افتخاری
دریا افتخاری

تعداد پستها : 107
تاريخ عضویت : 2012-02-29
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة