فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم

فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم Empty فراموشی - شوک ناگهانی کسی که دوستش داشتم

پست من طرف morvarid الأربعاء أبريل 25, 2012 6:33 pm

موضوع: فراموشی
از طرف: الهام

متن ایمیل:
با سلام حدود یک سال و نیم پیش یه پسری از من خواستگاری کرد قرار شد چند ماهی آشنا بشیم . به من پیشنهاد داد که توی شرکتشون به عنوان حسابدار کار کنم . و منم که دنباله کار بودم قبول کردم . بعد از چند ماه که خیلی عاشقم شده بود گفت مادرمو میارم با هم آشنا بشیم البته تمام این مدت همه همکارا جریان ما رو میدونستن. خلاصه منم حسابی عاشق اخلاقش شدم چون واقعا خوب بود. اما یک هفته مونده بود که مادرش بیاد منم که کلی لباس خریدم و حاضر شده بودم یهو بعده دو روز غیب شدن با یه جعبه شیرینی و گل اومد شرکت رنگم پرید چون انتظار نداشتم ازدواج کنه از هر کی میپرسیدم چی شده تفره میرفت. خیلی حالم بد بود نمیتونستم چون اونو از دست دادم کارمو و به دنبالش دانشگامو از دست بدم چون دانشگاه خرج داره و اینجوری بدتر میشد مجبور شدم تحمل کنم خلاصه الان همش جلوی چشمه حتی سره میزه ناهار خیلی سعی کردم فراموش کنم اما الان بعد از یک سال و خرده ای زیاد نتونستم اینقدر صحنه ی شک آوری بود که الان دربارش حرف میزنم اشکم در میاد هنوزم دلیله منطقی واسه کارش نداره. هر از چند گاهی یادم میفته و با این که خیلی آدمه شادی هستم حالت افسردگی پیدا میکنم از اینکه این موقعیتو گذاشتین تا بتونیم حرف بزنیم و درد و دل کنیم ممنون اگه راهی برای قویتر شدنم تا بتونم تحمل کنم تا درسم تموم بشه تا و جایی برسم دارین ممنون میشم راهنمایی کنین . باتشکر فراوان

http://up98.org/upload/server1/02/i/qzfwfoyq0ptrte4z1tm.gif

با درود

براستی بزرگترین شانس زندگیتان را بدست آوردید اگر با آن آدم پلید ازدواج می نمودید و فرزندانی هم می آوردید و این اتفاق می افتاد ! چه می کردید ؟...
یقین بدانید آدمی که با شما چنین کرد با دیگران نیز اینچنین می کند .
همیشه در درون داستان های تلخ زندگی بدنبال نتیجه بد نباشید .
گاهی بدترین رویداد زندگی ما ( بجز پرواز ابدی نزدیکان ) می تواند بهترین رویداد باشد .
دور نیست زمانی که از ته دل شاد شوی و با خود بگویی چه خوب شد که آن ازدواج سر نگرفت ...
بزرگترین شانس زندگی شما در راه است ...

شادی هایتان افزون

http://o-r-o-d.blogsky.com/1391/02/04/post-138/
morvarid
morvarid

تعداد پستها : 107
تاريخ عضویت : 2012-04-15
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة