فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما !

ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما ! Empty ازدواج - احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم اما !

پست من طرف morvarid الأربعاء أبريل 25, 2012 6:24 pm

موضوع:
از طرف: fa

متن ایمیل:
سلام و درودی بیکران خدمت حکیم بزرگ من جواب نامه هایی که به شما نوشته شده رو می خونم ازشون استفاده می کنم خیلی ممنون. اما در مورد خودم. من 29 سالمه تا موقعی که باید درس می خوندم درس خوندم دانشگاه رفتم بعد از دانشگاه رفتم سراغ کار خلاصه الان نزدیک 7 و 8 سالی هست که کار می کنم البته کارم ربطی به رشته تحصیلی نداره ولی تو این بیکاری کشور ما . همینم شکر می کنم. قیافم بد نیست معمولی هست ولی ازدواج نکردم تا حالا عاشق کسی نشدم البته از طریق اینترنت با چند نفری اشنا شده بودم ولی همشون یه جورایی نرمال نبودن خلاصه الان فهمیدم که فقط اشتباه محض بود البته دوستی های من زیاد طول نمی کشید نهایتا یک ماه بیشترشون تلفنی بود ولی کاش همینم نبود. خانواده خوبی دارم فقط دوست داشتم ازدواج کنم به مردی که واقعا ادم باشه دوست داشتم مادر بشم شاهد بزرگ شدن بچم بشم دوست داشتم برای تربیت بچه ام کلی کتاب بخونم تا وقتی بزرگ شد یه ادم خوبی باشه که احساس می کنم این اتفاق نمی افته دیگه شکایتی ندارم فقط احساس می کنم که دیگه تو این دنیا کاری ندارم احساس می کنم دیگه هیچ ارزویی ندارم . احساس می کنم دیگه نباید باشم . ولی هستم . بعضی اوقات همکارام به شوخی طعنه می زنن در مورد اینکه نمی تونم کسی رو پیدا کنم البته من فقط می خندم بهشون می گم خوب اونا چشمشون نمی بینه. نمی دونم من هستم. البته من به خودم اهمیت می دم ورزش می کنم پیاده روی می کنم کتاب می خونم ولی بعضی اوقات این حسی که نباید باشم به سراغم میاد. اینکه به خودم می گم من کاری تو این دنیا ندارم کارم تموم شده. می دونم که الان به من می گی یه هدف بزرگ رو دنبال کنم ولی چه هدفی ؟ می دونم ادم بی هدف به درد جرز دیوار هم نمی خوره ولی چیکار کنم احساس می کنم به هدفهایی که می خواستم رسیدم. درس که خوندم . دانشگاه که رفتم الانم که کار می کنم خرج خودمو در میارم. ازدواجم که ادم برای من قطع اومده دیگه چه کاری می تونم بکنم. از اینکه پرحرفی کردم سرتونو درد اوردم معذرت . با تشکر.

http://up98.org/upload/server1/02/i/419cul6wblqiaysctt3h.gif

پاسخ حکیم ارد بزرگ :

با درود
به زندگی
سیاه و سفید نگاه نکنید
شما جوان هستید
نگاه شما صوفیانه شده است ! و این خوب نیست .
زندگی بسیار با ارزشتر از این است که چیزهایی حقیری که دارید بخواهد هدف نهایی زندگی شما باشد . میزان تحصیلات ، ثروت و کار هدف نیست اینها ابزاری است برای درست شدن یک زندگی ...
شما تازه به پله نخست فصل زندگی مشترک رسیده اید
باید به خود برسید ...
فعالیت های اجتماعی تان را بیشتر کنید
ارتباط خویش را با نزدیکانتان بیشتر کنید

لباس های تیره خویش را بریزید دور ...

بردبار و شاد باشید

مهرورزی پیشه کنید

گل های "همیشه بهار" پیشکش شما باد

http://o-r-o-d.blogsky.com/1391/02/02/post-127/
morvarid
morvarid

تعداد پستها : 107