فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند .

رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند . Empty رشد - می خواهم رشد کنم اما همسرم هم درکم نمی کند .

پست من طرف پری السبت أبريل 14, 2012 4:46 pm

باران :
سلام ارد بزرگ
واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و ریشه این احساسمو از کجا باید پیدا کنم بخاطر همین از شما یه خواهش دارم که توی زندگی راه رو به من نشون بدین... من عاشق بالا رفتنم...دوران کودکیه من تا زمانی که ازدواج کنم واقعا وحشتناک بوده....اما زمانی که ازدواج کردم توقعی که داشتم اتفاق نیوفتاد...
همسر من اخلاق خاصی داره .هر زنی دوس داره واسه همسرش خاص باشه . ورفتار همسرش با اون متفاوت با بقیه باشه همسرم منو دوس داره ولی نه اونطوری که...اصلا شاید من مقصرم بخاطر توقعم...شاید با بقیه مقایسه میکنم...نمیدونم دیگه چی بگم از ظلم هایی که خانوادم بهم کردند ..نمیدونم بتونم ببخشم یا نه...خیلی زندگیه من پیچیده بوده و و شاید هست....
خواهش میکنم حکیم بزرگ کمکم کنید من نمیخوام مثل آدمایی باشم که دائم از شوهرشون یا خانوادشون گدایی عشق و محبت میکنند...چی کار کنم...شاید همسر من عاشقم نیست و فقط چون همسرشم دوستم داره....
حکیم ارد بزرگ لطفا راه رو نشونم بدین
با تشکر

یا علی.....

پاسخ حکیم ارد بزرگ :

درود بر باران گرامی
- خانواده ات را ببخش ... چون با فکر کزدن به سختی هایی که کشیده ایی خودت را عذاب می دهی دوران مجردیت با تمام خوبی ها و بدیهایی که در آن دوران دیده ایی تمام شده است .

- هر مردی به گونه ایی عشقش را نشان می دهد .
بعضی به زبان می آورند
بعضی با خریدن کادو
بعضی با تلاش بیشتر برای زندگی مشترک
برخی هم فکر می کنند با همان نان آوری که دارند عشقشان را نشان می دهند !
و البته هزاران شکل و گونه دیگر نیز هست ....
نکته مهم این است که او در کنار شماست و با شما در زیر یک سقف زندگی می کند نباید توقع داشت همه مردان مثل هم رفتار کنند
اما خودت برای اینکه این افکار کمتر عذابت بدهند باید فکرت را مشغول چیز دیگری بکنی
نوشتن .... وبلاگی پر محتوا داشتن ... تحقیق کردن در مورد خاصی ... آشپزی ... ورزش و یا هر چیزی دیگری که به آن علاقمندی ...
کتاب سرخ هم که در وبنوشتم موجود است می تواند شما را کمک کند

شادیهایت افزون هم میهن

http://o-r-o-d.blogsky.com/1391/01/19/post-45/
پری
پری

تعداد پستها : 130
تاريخ عضویت : 2012-03-01
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة