فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟

فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟ Empty فمینیسم و فمینیست - نظر حکیم درباره فمنیست چیست؟

پست من طرف laleh الجمعة أبريل 13, 2012 4:04 pm

مهدی
16 فروردین 1391 ساعت 8:40 PM
سلام.خسته نباشید.
من با فمینیست مخالف هستم چون با عشق و دوستی و صمیمیت انسان ها مبارزه می کند و به دنبال اتحاد خانواده ها نیست.
نظر شما درباره فمنیست چیست؟ممنون می شوم که نظر خود را در این باره بگویید.
http://bafayde.mihanblog.com

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
درود بر مهدی گرامی
زن و مرد بر اساس مهر و خرد به خوشبختی می رسند
اما باید پذیرفت ما آدمیان در شرایط ویژه ایی بزرگ می شویم
بسیاری از بانوان و مردان نگاه امروزشان برگرفته از دورانی است که پشت سر نهاده اند ...
رای و ایده امروزین آنها برگرفته از رخدادهای دیروزین آنهاست .
پس اگر به فمینسم رسیده اند بازتاب گذشته است .
آری فمینسم و همینطور مردسالاری دو لبه یک شمشیر هستند
هر دوی آنها از خرد و مهر انسانی بدورند
و هر دو به دنبال ویران کردن مهر و احساس پاک ، میان آدمیان هستند
ناگفته نماند هیچ یک از این دو را ، دوامی نیست

به مرور این دو گروه ، با دیدن زندگی های دیگران به خود می آیند و کم کم رام می شوند و به ریل درست زندگی باز می گردند .

http://o-r-o-d.blogsky.com/1391/01/18/post-5/
laleh
laleh

تعداد پستها : 466
تاريخ عضویت : 2012-03-07
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة