فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive

18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive Empty 18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive

پست من طرف laleh الأربعاء فبراير 10, 2021 3:23 am

هنگامی که احساس کردی دیگر صدای وجدانت را نمی شنوی! هشدارهایش ، نصایحش و... منقلب نشو، عجیب نیست، تو دیگر انسان نیستی... به سیاهچال تباهی و نیستی خوش آمدی..✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

بزهکار چه در زندان باشد و چه آزاد، زندگی اش در حال فروریزی است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

از انسان بی آبرو و فحاش بگریز، که دوستی با او، چیزی جز ننگ برایت به ارمغان نمی آورد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

هرگز به کسی که آگاهانه و عامدانه آبروی شما را برده است، اجازه ندهید به شما نزدیک شود، حتی اگر هزار بار پوزش بخواهد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

شوخی نابجا و نادرست، پشیمانی به بار می آورد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

درباره دیگران، زود داوری نکنیم✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

کسی که در او انسانیت موج می زند، درباره دیگران به سادگی و تندی قضاوت نمی کند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

از آدمهایی که به آسانی درباره دیگران قضاوت می کنند، دوری کنید✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

ما نمی توانیم به صرف دیدن یک عکس یا ابراز نظر... دیگران را در اینترنت قضاوت کنیم، بکوبیم و سرمستانه به لجن زار اهانت هایمان لبخند بزنیم. براستی، اگر خوب بنگریم بیشتر قضاوتهای ما، ماحصل نادانی و کم آگاهی بوده است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

پاکترین آدم هم، دشمنان بسیار دارد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دشمن ! دشمن است، هرگز فریب زبان چرب او را مخور✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دشمنی، به آدمی این زمان را می دهد که توانایی های خویش را باز شناسد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

اگر دشمنت با روی خوش نزدیکت شد، در برابرش خموش باش و تنهایش بگذار✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

اگر دشمن خطرناکی داری، بجای پنهان شدن، بکوش همگان را از گرفتاری خویش با خبر و آگاه سازی✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

همواره برای پاسخگویی به یورش دشمنان سرزمین خویش، آماده باشیم✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

کسانی که پیوسته از دشمن خویش یاد می کنند، نادانسته، او را بزرگ و بزرگتر می کنند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

بهترین سپر در برابر دشمنان، خرد و اندیشه است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دشمنی و پادورزی، به آدم خردمند، انگیزه زندگی می دهد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دشمن، ابزار نابود ساختن آدمی را، در درون سرای او جست و جو می کند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دشمنانت را حقیر مپندار، آنها را بیش از خودشان باید شناخت و برای کارزار آماده بود✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

18 Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make You Thrive 42

ره آورد گفتگو با نادان، دو چیز است : نخست، از دست دادن بخشی از زندگی، و دیگری، گرفتار شدن در گمان پوچ و بی ارزش✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

در زندگی نادان، سرانجام یک گره، هزاران گره باز نشدنی است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

ارمغان کُرنش در برابر نادان، سختی دو چندان است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

چه بسیار آدمیان نادانی که مهربانی شایستگان را بر نمی تابند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

شمشیر نادان هایی که در برابر خردمندان می ایستند، خودسری است و خودستایی✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

نادان، همیشه از آز و فزون خواهی خویش، خسته است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

تنها نادان، از مسخره نمودن دیگران، شاد می شود✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

در پایان کوچه های بن بست زندگی، بارها و بارها نادان ها را دیدار خواهی کرد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

اگر دوستت، آدمی نادان و خبرچین باشد، خیلی زود، اسیر وهم و سیاهی دل می شوی✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

رسواترین آدمها، فریبکارانند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

فریبکار و بد اندیش، هیچ پایگاهی نخواهد داشت، آخرین و ترسناکترین آموزه اش تنهاییست✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

با فریب، شاید بتوان چیزی بدست آورد، اما این دستاورد، مایه تباهی آدمی خواهد بود✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

آدم بزرگ، زورگو نمی گردد، آدم کوچک است که پلید و دیو کردار می شود✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)
laleh
laleh

تعداد پستها : 466
تاريخ عضویت : 2012-03-07
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة