فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year

17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year Empty 17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year

پست من طرف laleh الأربعاء فبراير 10, 2021 3:21 am

آگاهی، آرمان را نزدیک می کند و از دوباره رَوی، بازمان می دارد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

آنکه زیبایی خرد را ندید، گرفتار زیبایی آدمیان شد و بدین گونه، از هر چه داشت، تهی گشت✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

آنگاه که مردم بر داشته های خویش آگاه باشند، دیگر تن به ستم نمی سپارند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

با روشنگری، می توان پیشدار بسیاری از آشوب ها بود✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

بازده خرد برای اندیشمند، سخن جاودانه است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

اندیشمندان را شاید بتوان نادیده گرفت و یا به زور خفه نمود، اما تاریخ، گواه هزاران سال فریاد رسای آنان بوده و هست✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

بازده رنج و سختی خردمندان، اندرزهای شیرین و پندآموز است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

برای آنکه روانت را بپروری، در آغاز با خود یکی شو✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

برای بدست آوردن خرد، باید کاوید و پژوهش نمود و از تجربه ها بهره گرفت✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

برای دلهره شبانگاهان، نسیم گرما بخش خرد را همراه کن✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

برای رسیدن به گنج خرد، بارگاه دانشت را بزرگتر بساز✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

برای کشوری که خردمندانش خانه نشین باشند، باید گریست✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

برآیند داشتن خرد، بینایی و پرواز بیشتر فکر و اندیشه است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

بیداری و خیزش مردمی، بدون آگاهی، شدنی نیست✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

پیامد دانایی، پذیرفتن بار ساماندهی دیگران است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

17 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Make 2021 Your Best Year 39

تا اندیشه ای پاسخگو در بین نباشد، کجروی ادامه خواهد داشت✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

گفتگو با خردمندان و دانشوران، پاداشی کمیاب است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

سخن دلنشین خردمندان، دل ها را آرام می کند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

جایی که خردمندان خوار باشند، شورش ها و رستاخیزهای بی سامان، در نهایت میدان داری می کنند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خرد، شمشیر و جنگ را به کنار می گذارد و همگان را به کار و کوشش فرا می خواند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خرد تنها در دانسته های ما خلاصه نمی شود، بلکه در کردار ما هویدا می گردد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خرد در بستری توفان زده، شکوفا نمی شود✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خردمند، با فر دانش و اندیشه پاک خویش، رخدادهای فردا را می آفریند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خردمند، در شوخی زیاده روی نمی کند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خردمند، همگان را به آزادگی و فرهیختگی فرا می خواند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

خردمندان، ابزار دون پایگان نمی شوند✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دامن خرد و حکمت، از جادو و دروغ به دور است✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

در بدترین شرایط، خردمند سکوت می کند، اما دروغ نمی گوید✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

درون ما، از نگاه تیزبین خردمندان پنهان نیست✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)

دست استاد خویش را ببوس، چون او هم پدر است، هم پرورنده خرد✍ استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)
laleh
laleh

تعداد پستها : 466
تاريخ عضویت : 2012-03-07
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة