فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
5- فرگرد ایران Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

5- فرگرد ایران

5- فرگرد ایران Empty 5- فرگرد ایران

پست من طرف دریا افتخاری الخميس يناير 10, 2013 4:16 pm

1. ایران بهشت ماست ، ایران تنها بهانه بودن است . حکیم ارد بزرگ

2. کجا دلبری زیباتر از کشورمان ایران به یاد دارید ؟ زیبایی که ، هزاران هزار پیکر دلداده ، در زیر پایش ، تن به خاک کشیده اند . حکیم ارد بزرگ

3. در کاخ های ویران شده سرزمین مادریمان ، می توان هزاران هزار چشمه جاری دید ...می توان فریادهای دادگستر پدرانمان را شنید ... و تنهایی را از یاد برد . حکیم ارد بزرگ

4. رود مهر در این سرزمین جاریست ... آزادی و آزادگی خواست همیشگی ایرانیان بوده است . حکیم ارد بزرگ

5. ایرانیان هرگاه پُشتکار داشته اند ، شگفتی ها آفریده اند . حکیم ارد بزرگ

6. پاکی و راستی برجسته ترین خوی ایرانیان است . حکیم ارد بزرگ

7. سرزمینمان ایران در میانه پهنه زمین است ، پس ما ، نه خاوری (شرقی) هستیم و نه باختری (غربی) . حکیم ارد بزرگ

8. ایران ، رویشگاه مهر ، سرزمین دل و خردمندان است . حکیم ارد بزرگ

9. فرهنگ و خویشاوندی ایران و 20 کشور دیگر ، بافت همگونی را پدید آورده است این سرزمین بزرگ را قاره کهن می نامم . در جهان امروز قاره آسیا وابسته به فرهنگ چین و اروپا از آن فرهنگ یونان می باشد ، قاره کهن نیز از آن فرهنگ ایران است قاره کهن شامل کشورها و سرزمین های : ایران ، قزاقستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قرقیزستان ، ازبکستان ، ترکمنستان ، افغانستان ، آپاختر(شمال) باختری (غربی) هندوستان ( سرزمین کشمیر ) ، پاکستان ، عراق ، ترکیه ، سوریه ، لبنان ، قبرس ، نیمروزی ترین (جنوبی ترین ) بخش روسیه در میانه استراخان در آپاختر دریای خزر تا نیمروز اکراین ، آذربایجان ، ارمنستان و گرجستان می باشد . قاره کهن با همگرایی هر چه بیشتر می تواند توانمندترین قاره جهان باشد . حکیم ارد بزرگ

10. ایران هیچگاه از عربستان دوستی نمی بیند . حکیم ارد بزرگ

11. شرم بر کسانی که داشته های فرهنگی ایران کهن را در پای فرهنگ موهوم یونان سر می برند . حکیم ارد بزرگ

12. داشتن پیشینه همگون ، بهترین بهانه و نیرو برای همبستگی و مهر در ایران است . حکیم ارد بزرگ

13. برای پاسداشت یکپارچگی سرزمینمان ایران ، دیوانسالاران باید کوچ های بزرگ و آرام آدمیان را دنبال نمایند . حکیم ارد بزرگ

14. کوچ های برنامه ریزی شده و آرام ، در هر سرزمینی ، بالندگی و شکوفایی دوباره را در پی خواهد داشت . حکیم ارد بزرگ

15. مردم یک سرزمین اگر همانند آب در همه جای میهن جاری باشند ، مرداب دهشتناک جدایی خواهی پا نمی گیرد . حکیم ارد بزرگ

16. چیزی به نام بومیان در یک سرزمین پذیرفته نیست باید در کنار شهرهای کهن ، شهرهای نو پدید آورد و مردمی از دیگر استانها به آنجا فرستاد . این گونه مهر و دوستی ، جای دشمنی های دروغین را خواهد گرفت . حکیم ارد بزرگ

17. ایران نخستین کشوری بوده است که با کوچ های آرام و بزرگ ، یکپارچگی اش را پاس داشته و مرزهایش را پولادین ساخته است . حکیم ارد بزرگ

18. نفرین ابدی بر کسانی که تیشه به ریشه همبستگی ایرانیان می زنند . حکیم ارد بزرگ

19. ایران
ایران ما
نام تو همواره بر زبان ماست
دل ما آکنده از مهر توست

ایران
ایران ما
شکوه و بزرگی تو آرزوی همه ماست
همه ما ایرانیان
به هر زبان و به هر تبار

ایران
ایران ما
ایران ایران ما