فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟

ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟  Empty ازدواج - آیا با دختری که 7 سال از من بزرگتر است ازدواج کنم ؟

پست من طرف morvarid الأربعاء أبريل 25, 2012 4:21 pm

موضوع: ezdevaj
از طرف: hesam

متن ایمیل:
man
pesari 23 sale hastam asheghe ye dokhtare 29 sale shodam .eshghe ma
2ratafe hast to 2deli mondam ke begiram ya na? 7sal ekhtelafe seni darim
moshkeli pish nmeiyad ?zan zood pir mishawad?