فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» سیل گسترده در شهر اورنبورگ در روسیه
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة أبريل 12, 2024 2:42 pm من طرف سعیده خردمند

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
 سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است . حکیم ارد بزرگ

سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است .  حکیم ارد بزرگ Empty سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف دریا افتخاری الخميس يناير 10, 2013 1:35 pm

نابکارترین آدم ها ، برای رشد خود ، به جایگاه دیگران می تازند . حکیم ارد بزرگ

اگر پنداری توان پیش بردن ما را نداشته باشد ، همان بهتر که زودتر رهایش کنیم . حکیم ارد بزرگ

رویا پردازی که کارآفرین هم باشد ، می تواند سرچشمه دگرگونی های بسیار شود . حکیم ارد بزرگ

پندار های خواب و بیداری ما ، اگر ادامه یابند و با کار همراه شوند ، بی شک کم کم ساخته خواهند شد . حکیم ارد بزرگ

سخن و مهر پاک ، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست . حکیم ارد بزرگ

سخنان برگزیده بزرگان ، شاه کلید درهای بسته زندگیست . حکیم ارد بزرگ

سخنان زیبا ، بازده روزهای سخت گذشته است . حکیم ارد بزرگ
دریا افتخاری
دریا افتخاری

تعداد پستها : 107
تاريخ عضویت : 2012-02-29
آدرس پستي : هامبورگ

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة