فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فلسفه اُرُدیسم = عشق به گیتی، آزادی و انسانیت

انجمن اردیست های آلمان (هامبورگ) - جمعیت ایرانیان و ایرانی‌تباران آلمان دویست هزار نفر است . اکثر ایرانیان آلمان در شهرهای هامبورگ، برلین و فرانکفورت حضور دارند.

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

The philosophy of Orodism means love the universe, love the humanity and love the freedom
The philosophy of Orodism is now very popular all over the world

استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم است.
فلسفه اُرُدیسم به معنای مهر و عشق به گیتی ، انسانیت و آزادی است.
درباره پژوهشگاه اردیسم

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:26 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan Empty بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پاکستان The philosophy of Orodism in Pakistan
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:14 pm من طرف laleh

»  بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ازبکستان The philosophy of Orodism in Uzbekistan
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:13 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور تاجیکستان The philosophy of Orodism in United States of Tajikistan
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لهستان The philosophy of Orodism in Poland
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:12 pm من طرف laleh

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کلمبیا The philosophy of Orodism in Colombia
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالجمعة فبراير 11, 2022 11:11 pm من طرف laleh

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
laleh
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Vote_rcapپیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Voting_bar1پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Vote_lcap 
مهسا بهرامی
پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Vote_rcapپیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Voting_bar1پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Vote_lcap 
سعیده خردمند
omid heidari
helia ashrafi
bahram
پری
دریا افتخاری
morvarid
فریبرز معینی
كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 96 و در تاريخ الأربعاء مارس 07, 2012 7:43 am بوده است.

پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟

نويسندهپيام
morvarid

morvarid

تعداد پستها : 107
تاريخ عضویت : 2012-04-15
آدرس پستي : هامبورگ

پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Empty
پستعنوان: پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟    پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟  Emptyالأربعاء أبريل 25, 2012 4:37 pm

تاریخ ارسال پنجشنبه 24 فروردین ماه سال 1391 ساعت 11:09
ارسال کننده بهار
عنوان نامه پیدا کردن همسر
متن
نامه 31 سالمه زیبا استاد دانشکاه راضی از زندگی دنبا را هم دیدم از
اول ارزوی یک همسر که عاشقش باشم و عاشقم باشه و مهربان دانا همراه
پولدار رو داشتم اما موردایی برام پیش میاد به ازدواج ختم نمیشه ؟ به
ارزوی بزرگم پایبند باشم یا طبق مصلحت ها عمل کنم

پاسخ حکیم ارد بزرگ :

شرایطی که برای ازدواج با مرد مورد نظرت نوشته ایی را من به شخصه در حالی که موهایم سپید شده در هیچ مردی ندیده ام !
آری کسی می تواند به دروغ بگوید من اینها را دارم ! و یا کسی را می شناسم که ...
هم میهن نازنینم
آرزو داشته باش که با یک آدم ازدواج کنی
انسانی که همه قلبش را پیشکش شما بنماید
مردی که از صبح تا شب کوشش می کند که تو در آسایش و آرامش باشی
این مرد لاجرم نباید پولدار باشد و یا حراف
دانایی را در انبان هیچ پولداری ندیدم
بین آرزوهای ما و حقایق فاصله هاست
نامه های زیادی را از زنان مردان ثروتمند می بینم که شب ها عروسک های دوران کودکیشان را در آغوش می گیرند و می خوابند !
زنانی که در دنیایی سرد و بی عاطفه اسیر هستند
و از آن رو زنانی که عاشقانه با همسر خویش زندگی می کنند در عین حال وجود کمبودها ...

به نظر من همسر شما باید چیزی معادل خود شما باشد
انسانی فرهیخته و دانا ...

شادی هایتان افزون هم میهن

http://o-r-o-d.blogsky.com/1391/01/24/post-73/
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» پیدا کردن همسر - آیا معیارهای من برای ازدواج خوب است ؟
» ازدواج - نگران شرایط زندگی و ازدواج دوستم هستم
» ازدواج - پس از گذشت دو سال از ازدواج ، هنوز رغبتی به او ندارم
» ازدواج - ایا با هم خوابی قبل از ازدواج موافقید؟
» ازدواج - با پسری که یک سال از من کوچکتره ازدواج کنم ؟